A-tým - zápasy 19. 3. 2023

Áčko vybojovalo v prvním utkání víkendu proti Suchdolu výhru

A-tým vyrazil na výjezd do Suchdola nad Lužnicí. V trochu kombinované sestavě šel v prvním zápase brzy do vedení, avšak domácí brzy srovnali. Poté se hrálo dlouho bez branek. Vyrovnanou bitvu nakonec rozhodla až třetí třetina, ve které byli šťastnější Kelti a zvítězili 3:2.

Komentář trenéra Romana Nováka:

“V hodně kombinované a mladé sestavě jsme nebyli lepším týmem, v první i druhé třetině měl ze hry více soupeř. Naštěstí se tentokrát odráželi míčky častěji k nám než k soupeři a Lain několikrát vytáhl parádní zákroky. Tým bojoval s nepříjemnou hrou soupeře a často i sám se sebou, bojoval však statečně a za to byl ve třetí části odměněn vedoucí brankou, na kterou Suchdol už odpověď nenašel, přestože měl v závěru obrovský tlak. Cenné tři body znamenají vzpruhu v našem snažení o postup do playoff. Velkou pochvalu zaslouží junioři, kteří po svém utkání s Kladnem absolvovali dlouhou cestu a našli síly těžký zápas sehrát.