Starší žáci A - zápasy 20. 3. 2023

Starší žáci "A" ztratili třígólový náskok proti Ústí

Starší žáci "A" vyjeli do Ústí nad Labem odhodlaní získat zde tři body a nutno říct, že k tomu neměli vůbec daleko. První třetina se jim povedla parádně, když si vypracovali náskok 3:0. Soupeř ale nesložil zbraně a zavelel k mocnému obratu, a čtyřmi góly otočil pro něj nepříznivý průběh zápasu. Na to už Kelti nebyli schopní zareagovat a Elbě tak podlehli 3:4.

Komentář trenéra Ondřeje Baleky:

"První venkovní zápas nás čekala cesta do Ústí nad Labem. Věděli jsme, že body se odsud odváží těžko, ale po první třetině a vedení 0:3 jsme v bodový zisk věřili. Domácí však nesložili zbraně a ve druhé třetině snížili na 2:3. V poslední patnáctiminutovce završili obrat na 4:3. Po první třetině jsme byli lepším týmem a i ve druhé třetině bylo dost šanci zápas zlomit, ale koncovka opět selhala a čím více se Ústí přibližovalo, tak naši hráči zbytečně upustili od aktivní hry a působili až zaleklým dojmem, což je škoda. Dnes si za výkon Kelti bodový zisk zasloužili, ale odjíždět bez bodu v nás zanechá pachuť. Snad si spravíme chuť v dalších zápasech."