Starší žáci A - zápasy 21. 4. 2023

Hostivařský výprask pro Áčko starších žáků

Nabytý program áčka starších žáků pokračoval zápasem na Hostivaři, kde si chtěli zlepšit náladu po prohře s Kladnem. To se jim ale bohužel nepodařilo, jelikož zde tahali za kratší konec od prvního do posledního střídání. Soupeř je předčil téměr ve všech aspektech hry a připsal si dokonce třikrát více střeleckých pokusů než modrobílí. I přes dobrý výkon Maška v bráně, tak Berounští prohráli s Hostivaří 3:8.

Komentář trenéra Ondřeje Baleky:

"Další těžký zápas na půdě Hostivaře. Ač jsme samozřejmě hráče upozorňovali, že od začátku to bude zápas ve vysokém tempu, tak jsme v prvním střídání inkasovali. Absolutně jsme nezachytili tempo zápasu a až brankou Vorla jsme tlak Hostivaři na chvíli utlumili, přesto jsme první třetinu prohráli 2:1. Druhá třetina byla stejně šílená jako na Kladně a Hostivař šla do hrůzostrašného vedení 6:1. V poslední třetině jsem na hráče apeloval, ať poslední patnáctiminutovku vyhrají. Zlepšený výkon znamenal výsledek 2:2, což stanovilo konečné skóre 8:3. Dnes jsme opět prohrávali osobní souboje, poukazovali na chyby ostatních, ale nesoustředili se sami na sebe. Pochvalu za oba zápasy zaslouží Šimon Lhotka, ale je ostuda, že obětavostí a zápalem převyšuje starší spoluhráče. Díky Dominikovi v brance jsme si dnes neodváželi tucet branek. Snad si chuť spravíme proti Rakovníku."