Starší žáci A - zápasy 22. 4. 2023

Starší žáci A padli s Rakovníkem po nájezdech

Třetí zápas ve třech dnech, to byl program áčka starších žáků. Šňůru zápasů zakončili v Rakovníku, kde se odehrála napínavá bitva. Po dobrém úvodu Kelti polevili a iniciativu převzal Rakovník. 45 minut však vítěze nepřineslo a utkání dospělo až do nájezdů, kde byli šikovnější domácí z Rakovníka.

Komentář trenéra Ondřeje Baleky:

"Základní část starších žáků jsme uzavírali se soupeřem z Rakovníka. Po první slibné třetině, kde jsme byli aktivnější, jsme opět navázali na mdlou druhou třetinu. Přesto se nám podařilo skórovat šikovnou tečí Trejbala. Rakovník i v poslední třetině pokračoval ve zlepšeném výkonu a zaslouženě vyrovnal v přesilové hře na 1:1. Ač jsme chtěli vývoj zápasu zvrátit na svoji stranu, už na to nebyly síly a šlo se do nájezdové loterie. V ní překonal hostujícího brankáře jen Pachner, naopak Rakovničtí zvládli Dominika překonat dvakrát. Nakonec tedy končíme na sedmém místě a čekají nás poslední čtyři zápasy nadstavby."