B-tým - zápasy 18. 3. 2023

Výhra nad Narkem posunula Béčko na druhé místo tabulky

Jaro zatím vychází mužům "B" na jedničku. Třetí zápas znamenal i třetí výhru, a to nad kročehlavským Narkem, které okupuje předposlední příčku tabulky. Jako první se ze vstřelené branky radovali sice soupeři, pak už ale převzali otěže zápasu pevně do rukou Kelti a následujících pět gólů padlo z jejich hokejek. Ten pátý přidali navíc při vlastním oslabení, kdy se prosadil Tomáš Lašek. Poslední slovo však měli Kročehlavští, kteří už v čase 28:55 uzavřeli brakový účet utkání a korigovali skóre na konečných 2:5.

Zápas očima Davida Žežulky: "Dnešní vítězství se i přes jasný výsledek nerodilo snadno. Inkasovali jsme po 16 sekundách z první střely zápasu. Naštěstí odpověď přišla velmi rychle, když se v čase 1:06 prosadil Ondřej Černý. V desáté minutě nás poslal do vedení Roman Kajer. Na začátku druhé třetiny vedení na 3:1 navýšil tvrdou střelou od modré čáry Petr Říha, hrající své 295. utkání za Kelty. Ondra Baleka ve 23. minutě šikovně schovanou střelou zvyšoval již na 4:1. Nejkrásnější moment zápasu pak přišel ve 26. minutě, kdy se ve vlastním oslabení prosadil po nádherné individuální akci Tomáš Lašek a navýšil vedení na 5.1. Domácí Narko ještě snížilo ve 29. minutě na 2:5. Ve třetí třetině byl k vidění bojovný hokejbal, ale bez bodového zápisu. Z Kladna si tak odvážíme další vítězství a posouváme se v tabulce na druhou příčku.