B-tým - zápasy 22. 5. 2023

Béčko nestačilo na Beer Stars a sezona pro něj končí

I přestože se herní projev oproti sobotnímu domácímu duelu výrazně zlepšil, na Beer Stars ani tak Kelti nevyzráli a i v druhém semifinále padli. Jediným střelcem modorbílého týmu se stal Jakub Bureš, který ve 21. minutě proměnil přesilovku a vyrovnal. Pak se ale o slovo přihlásil kat B-týmu Mirek Janeček, který se mezi časy 25:56 a 38:31 prosadil hned třikrát a naděje Keltů na finále se postupně rozplynuly. Soupeři vedení 4:1 už nepustili a slaví postup.

Komentář kapitána Ondřeje Baleky:

"Druhé semifinále jsme začali od prvních okamžiků aktivně a hrál se opravdu svižný hokejbal, přesto jsme inkasovali jako první, když jsme Beerům nabídli přesilovku pět na tři. Ve druhé třetině jsme v početní výhodě srovnali z hole Bureše. I když jsme si vytvořili dost brankových příležitosti, tak jsme v koncovce selhali a naopak Beer Stars byli přesnější a tři zásahy nám ukončili sezónu, kterou zřejmě skončíme na třetím místě. Dnešní výkon byl diametrálně odlišný od včerejška a rozhodně se nemáme za co stydět. Když bych zhodnotil celou sezónu, tak jsme opět do týmu zapracovali mladé hráče ročníku 2007 a těm to, i když se naše tempo zda pomalejší, pomůže v dalším rozvoji, kdy se můžou poměřit s dospělými hráči."