A-tým - zápasy 29. 10. 2023

Další zápas blbec pro A-tým, Suchdol si zaslouženě odvezl tři body

Přerušit sérii porážek mělo Áčko v plánu v nedělním zápase proti Suchdolu. Hned v úvodu to vypadalo nadějně, když v první minutě poslal Váca Kelty do vedení. Poté už však hra Berounských neměla skoro nic. Chyběla vůle víc bojovat a porvat se o balónek v každém souboji. Není tak divu, že si Suchdol odvezl vítězství 6:2.

Komentář trenéra Romana Nováka:

"Říjen se nám výsledkově úplně nepovedl, zápas se Suchdolem je toho důkazem. Hosté prokázali, proč se dlouhodobě drží na špici naší soutěže, a přestože jsme měli často míček na hokejkách, efektivita byla na jejich straně. Navíc dokázali trestat naše chyby, kterých jsme kupili solidní množství. Když se ani ve třetím dějství nepodařilo proměnit několik po sobě jdoucích přesilovek, nezbývalo než sklonit hlavy. Suchdol byl nad naše síly. Otázkou zůstává, jak naložíme s posledními třemi duely podzimní části."

Rozhovor s Jiřím Hrabárem:

Do zápasu jste vstoupili rychlým gólem, avšak do konce třetiny bylo vyrovnáno. Čím vám dnes soupeř dělal problémy?

Určitě chtěli více vyhrát než my. My jsme měli celý zápas problém s tím, že jsme se vůbec nechtěli podporovat. Ani na hřišti, ani na střídačce. O tom to všechno bylo, Suchdol chtěl prostě více.

Z šesti přesilovek jste neproměnili ani jednu, co přestalo od minulých zápasů fungovat?

Jednu Marši neproměnil, tam měl šanci, ale jinak prostě málo střelby. Mál střílíme, snažíme se to pořád dávat do prázdné brány a je to bez střelby.

Do konce podzimní části zbývají tři zápasy, jak si z nich odnést, co nejvíce bodů?

Zapracovat na té chuti k výhře. Začít makat, chtít vyhrávat a povzbuzovat se. Jinak body nezískáme.