Starší žáci B - zápasy 24. 10. 2023

Kert Park jednoznačně přehrál Béčko starších žáků

Starší žáci B měli o víkendu volno, to ale znamenalo, že budou mít napilno v týdnu. V úterý přijel do Berouna Kert Park, který okupuje střed tabulky. Na góly si diváci museli počkat až do patnácté minuty, kdy se vedení ujali hosté. Ty ho už nepustili a navíc ho i pravidelně navyšovali. Kelti byli pasivnější a připsali si o 25 střel méně. Museli se tedy spokojit s prohrou 1:5.

Komentář trenéra Tomáše Mathausera:

"Tentokrát dorazil soupeř z pražských Lužin. V první třetině byla hra celkem vyrovnaná, nicméně s postupem času nás soupeř začínal převyšovat v jednotlivých herních činnostech. Začínali jsme přicházet o míčky při rozehrávce, nedokázali jsme dostat míček z obraného pásma, a když jsme se dostali před branku soupeře, tak jsme měli doslova bezzubé zakončení. Nicméně bych výkon nenazval debaklem. Výsledné skóre 1:5 odpovídá hernímu obrazu v průběhu celého zápasu. Rád bych vyzdvihnul výkon brankáře, díky kterému nebyl obnos obdržených branek větší. Pevně věřím, že se naši hráči z chyb ponaučili a v příštím zápase se nám bude dařit lépe."