Starší žáci A - zápasy 14. 10. 2023

Ústí zůstává pro Kelty prokleté, nevyhrálo tam ani Áčko starších žáků

Starší žáci A vyjeli v sobotu do Ústí nad Labem. Úvod zápasu se jim nevyvedl a soupeř šel do tříbrankového vedení. Poté ale Kelti zapnuli a několika góly změnili zápas na divokou přestřelku. Tu nakonec zvládlo lépe Ústí, které vyhrálo 7:4.

Komentář trenéra Ondřeje Baleky:
"V Ústí nás čekal těžký zápas. První třetinu jsme prohráli 1:0, ale šancí jsme měli více. Ve druhé třetině šli domácí do vedení 3:0, ale okamžitě jsme snížili na 3:2, přesto Elba odskočila na 5:2. V poslední třetině jsme se dostali dvěma brankami na dostřel 5:4, ale závěrečný tlak ani powerplay nepřišla, jelikož Elba z protiútoku přidala branku na 6:4. Nakonec Elba skórovala ještě jednou a uzavřela skóre na 7:4. Utkání se mi hodnotí těžko, hráči až na první vlažnou třetinu zápas odmakali na 100 %. Srážely nás zbytečná vyloučení včetně mého prvního trestu za hráčskou lavici. Paradoxně jsme dali dvě branky v oslabení. Každopádně zbytečně obdržené góly v našem předbrankovém prostoru nás stály lepší výsledek."