Starší žáci B - zápasy 4. 11. 2023

Konečně další výhra pro Béčko starších žáků!

Utkání proti KOVU asi nepřineslo trenérům starších žáků B to, co očekávali. Kelti se sice dostali do jednobrankového vedení, to ale nebyli schopni navýšit. Naopak sami dostávali soupeře do šancí zejména zbytečnými vyloučeními. Vyrovnání Pražanů nakonec přišlo, a proto se muselo jít do nájezdů. V těch si ale Berounští přeci jenom urvali bod navíc pro sebe a vyhráli 2:1.

Komentář trenéra Tomáše Mathausera:

"Na Palmovce nás čekal papírově slabší soupeř. S touto myšlenkou bohužel do zápasu vstoupil celý tým a všichni čekali, že se výhra udělá sama. V první třetině jsme absolutně nedokázali ohrozit soupeřovu branku, a když jsme náhodou vystřelili, tak se jednalo spíše o propagační střelu, nebo to šlo vedle. Jediný gól jsme vstřelili z absolutně nehokejbalové situace, kdy po dlouhém vyhození středem míček na útočné modré zpracoval útočník a ze samostatného nájezdu vsítil. Ve druhé třetině, díky frustraci z neschopnosti skórovat, někteří hráči situaci neunesli, a tak jsme skoro tři minuty hráli ve dvojnásobném oslabení s jedním odloženým trestem. Na začátku třetí třetiny soupeř vyrovnal na 1:1. Ani po stažení sestavy a enormním tlaku a vysokém počtu střel jsme nedokázali skórovat. V základním čase tedy po právu remíza. Následovaly nájezdy, kdy až v šesté sérii jsme získali bod navíc."