Starší žáci A - zápasy 3. 11. 2023

Áčko starších žáků schytalo na Kladně debakl

Starší žáci A vyjeli ve čtvrtek večer na Kladno. Úvod zápasu jim vůbec nevyšel a v první třetině inkasovali hned pět branek. I když se potom výkon zlepšil, k lepšímu výsledku jim to nepomohlo. Soupeř měl téměř třikrát více střel a zaslouženě si došel pro vítězství 10:4.

Komentář trenéra Ondřeje Baleky:

"Dnešní zápas nám odhalil v celé kráse nedůslednost našeho počínání v obranné činnosti. Hororová první třetina na Kladně skončila 5:1. Po důrazném proslovu v šatně hráči a hráčky začali plnit pokyny a druhá třetina byla pro nás výsledkové i herně nejpovedenější. Ač jsme nakonec obdrželi deset branek, tak musím pochválit oba brankáře, ač je to paradox, ale jak Kufa, tak Kajer dnes zachránili dalších 5 nebo 6 jasných branek. Kladno bylo ve všem lepší a a mrzí mě, že bojovnost a zarputilost přišla až od druhé třetiny. Nutno říct, že domácí v zápase nepolevili, ale Kelti naštěstí zápas odmakali až do konce a na výkon z druhé třetiny budeme chtít navázat v dalším zápase."