Starší žáci A - zápasy 11. 11. 2023

Áčko starších žáků ztratilo vyhraný zápas s Mladou Boleslaví

Před domácími fanoušky nevstoupilo Áčko starších žáků do zápasu s Mladou Boleslaví vůbec dobře. Po první třetině prohrávalo 0:2. Poté se ovšem vzchopilo a skóre otočilo. Kelti si zároveň vytvořili spoustu šancí, aby svůj náskok ještě navýšili, to se ovšem nestalo a soupeř to potrestal, zápas otočil a odvezl si tři body.

Komentář trenéra Ondřeje Baleky:

"Dnešní zápas nás čekala doma Mladá Boleslav, s kterou jsme sezónu otvírali a přivezli si vysokou výhru. Ač jsme hráče upozorňovali, že to nebude jednoduchý zápas, tak první třetinu jsme zaslouženě prohráli 0:2. Po důraznější promluvě k hráčům jsme hru zjednodušili a skóre otočili na 4:2, ale varováním bylo snížení do třetiny na 4:3. V poslední třetině po brance Pachnera na 5:3 už hráči v hlavách zřejmě měli, že se nemůže nic stát, ale Boleslav svou bojovností vyrovnala a nakonec uzmula všechny body pro sebe. Nutno říct, že kdybychom proměnili jasné šance, tak zápas vyhrajeme. Zde nám uteklo vítězství doslova mezi prsty. Snad se z toho hráči a hráčky ponaučí a poslední zápas zakončíme výhrou."