Starší žáci A - zápasy 26. 11. 2023

Áčko starších žáků ukončilo podzim hořkou porážkou

Starší žáci A odehráli poslední zápas podzimu na Lužinách proti Kert Parku a určitě budou chtít na toto utkání rychle zapomenout. Soupeř byl nesmírně efektivní a ze 33 střel dokázal hned devět z nich přeměnit v branku. Tomu Kelti nebyli schopni konkurovat a prohráli 2:9.

Komentář trenéra Ondřeje Baleky:

"Poslední zápas podzimu nedopadl podle našich představ. Ač výsledek vypadá hrozivě, tak si troufnou říct, že neodpovídá předvedené hře. Začátek zápasu byl v naší režii, ale šance jsme neproměnili a Kert využil z minima maximum a vedl 2:0. Ve druhé třetině jsme šli dokonce dvakrát sami na brankáře, ale branku nedáme. Kert opět trestal a šel do náskoku 5:1. Ani v poslední třetině jsme to nezabalili, snížili na 5:2, ale i díky využité přesilovce pět na tři domácí přidali další branky a zaslouženě vyhráli. Je to hořký konec podzimní část, vidíme obrovské zlepšení jednotlivců, ale koncovka nás trápí dlouhodobě. Souhra a kombinace jsou věci, na kterých musíme zapracovat."