Starší žáci B - zápasy 6. 12. 2023

Výběr starších žáků si v napínavém přáteláku poradil s Plzní

I když podzimní část starších žáků už je minulostí, přeci jenom se v úterý ještě jedno utkání odehrálo. Výběr z obou keltských týmů vyrazil do plzeňské haly, kde sehrál přátelský zápas. Po dvě třetiny mohli diváci sledovat vyrovnanou partii, avšak ve třetí části došel domácím dech. Kelti toho využili, odskočili do vedení a odvezli si vítězství 8:5.

Komentář trenéra Ondřeje Baleky:

"Výběr starších žáků A a B dostal pozvánku na přátelský zápas v Plzni. V mrazivém počasí nabídka zápasu s kvalitním soupeřem v hale nešla odmítnout. První třetinu jsme byli jednoznačně lepší, ale neproměňování šancí Plzeň potrestala a z jedné rychlé akce šla do vedení. Naštěstí do konce třetiny se podařilo vyrovnat. Druhá třetina začala náporem domácích a hned také inkasovanou brankou. Bylo vidět, že domácí zapnuli na vyšší rychlostní stupeň, přesto jsme byli vyrovnaným soupeřem a po dvou třetinách bylo skóre 4:4. V poslední třetině jsme díky hře na tři vyrovnané pětky na tom byli fyzicky lépe a zápas nakonec zlomili v nás prospěch na 8:5. Dnes byl opravdu vidět kvalitní hokejbal z obou stran a my děkujeme HBC Plzeň za pozvání."