B-tým - zápasy 22. 4. 2024

Béčko schytalo ve třetí třetině klepec od Mašin

Prestižní utkání B-týmu s Mašinami má stejného vítěze jako v prosinci při prvním vzájemném setkání těchto týmů. Tentokrát však Mašiny uzmuly o dvě branky vyšší vítězství, a to 9:5. Kritická byla pro Kelty především třetí třetina, ve které inkasovali rovnou sedmkrát. Z jednogólové ztráty, se kterou do ní vstupovali, se tak najednou stalo skóre 8:2 pro soupeře a vypadalo to na debakl. Béčkaři ale utkání odmítli odevzdat a dokázali nelichotivý stav zkorigovat dalšími čtyřmi brankami. Problémy modrobílému týmu působilo hlavně kvarteto ve složení Fenyk, Kouba, Šrámek a Šíma, které se podepsalo pod všemi góly. První tři zapsali po čtyřech kanadských bodech, poslední zmíněný dokonce pět.