Starší žáci B - zápasy 14. 4. 2024

Béčko starších žáků vyzrálo na Kert Park v nájezdech

Starší žáci B se v sobotu utkali s Kert Parkem Praha. Kelti byli výrazně střelecky aktivnější a měli dvakrát větší počet projektilů než soupeř. I přes to ale základní hrací doba skončila remízou 1:1, a tak se muselo jít do nájezdů, kde berounský brankář Adam Leipert vynuloval pražské střelce a Kelti brali bod navíc.

Komentář trenéra Jana Häuslera:

"V sobotu ráno vyrazili starší žáci B do Prahy na Lužiny změřit síly s Kert Parkem. V první třetině jsme byli střelecky aktivnější než soupeř, ale bohužel jsme nedokázali najít recept na domácího gólmana. Bezbrankový stav trval až do konce druhé třetiny, kdy dvě minuty před druhou sirénou se nám podařilo vstřelit první branku. Nicméně i přes vstřelený gól byl výkon ve druhé třetině z naší strany výrazně horší oproti první třetině. Náš laxní herní projev vyvrcholil na začátku třetí třetiny, kdy soupeř zaslouženě vyrovnal. Do konce třetiny se nám sice povedlo dostat domácí hned několikrát pod tlak, ale bohužel jsme z toho nedokázali vytěžit branku. Zápas tak rozhodly až samostatné nájezdy, kde jsme byli úspěšnější. Nutnou podotknout, že za výhrou se výrazně podepsal skvěle chytající Adam Leipert, který podržel tým v klíčových momentech zápasu."