Dorost - zápasy 9. 5. 2024

Další ofenzivní žně dorostenců

Dorostenci mají v letošní sezóně opravdu velmi dobrou střeleckou formu a potvrdili to i v druhém zápase nadstavby s Blatnou. Té nedali šanci, do vedení šli Kelti již v první minutě a nakonec z toho byla vysoká výhra 16:1.

Komentář trenéra Josefa Moravce:

"V dalším kole nástavby jsme změřili síly s Blatnou. V úvodu jsme se trošku rozkoukávali, ale postupem času se nám dařilo převzít otěže zápasu a odměnou nám bylo další vítězství. Nutno podotknout, že soupeř přijel oslaben, ale i tak bojoval až do konce. Nás čeká již zmíněná Plzeň a to bude určitě jiný “šrumec”, ale věřím, že nedáme svou kůži lacino a Plzeň potrápíme."

Rozhovor s Jiřím Holovským:

Dnešní zápas skončil velkým rozdílem 16:1, co by jsi nám k dnešnímu utkání řekl?

Dnešní zápas byl velice zajímavý. Měli jsme velmi vysoké tempo, rádi jsme útočili. To je asi vše.

Nejvíce gólů jste dali ve třetí třetině, kde jste jich vstřelili hned devět, co za tím stálo?

S kluky jsme si v šatně říkali, že musíme hrát ještě lépe, jestli se chceme takhle připravit na Plzeň a hlavně hodně těch kombinací.

Dnes jsi vstřelil svůj třetí gól sezóny, jak by si popsal brankovou situaci?

Lukáš Šafra tam byl sražen na mantinelu a míček se odrazil směrem do pásma. Tam přiběhl rychle Jirka Šlechta a šli jsme dva na jednoho. Jirka Šlechta mi to poslal a po zemi jsem střílel do brány.