B-tým - zápasy 31. 5. 2024

Do třetice všeho dobrého! Béčko postoupilo do semifinále

Béčko potřetí v řadě postoupilo do semifinále Kladenské hokejbalové ligy! Rozhodlo o tom třetí čtvrtfinále, které Kelti definitivně zvrátili na svoji stranu až v samotném závěru třetí třetiny, kdy se do prázdné brány nejdřív trefil Kurhajec a po něm Patzenhauer. Do té doby se v Hlinkách odehrával vyrovnaný zápas s dobrými šancemi na obou stranách, Béčko ale bylo ve výsledku přece jen šťastnější, když po dvou tečích dokázalo skórovat a odskočit do vedení 3:2. Nyní ho čeká série o postup do finále, v níž se setká s Mašinami, které od začátku sezony ještě prohrály pouze jednou.

Komentář kapitána Ondřeje Baleky:

"V rozhodujícím zápase se v Hlinkách hrál od začátku svižný hokejbal. Bylo vidět, že oba týmy hrají na maximum a na zápas si našlo cestu, na Oblastní ligu, slušný počet diváků. V první třetině jsme svou aktivitu proměnili brankou Patzenhauera, kterého čekal gólový večer, ale nebudu předbíhat. Když Šlechta zvyšoval na 2:0 , tak jsme si zápas zkomplikovali zbytečnými útočnými fauly, včetně toho mého. Notor přesilovku bleskurychle využil na 2:1. Když na začátku třetí třetiny soupeř vyrovnal, měli jsme dejavu z prvního zápasu, ale tým se z toho poučil a aktivní hrou zaslouženě vstřelil třetí branku šikovnou tečí Vency Pácy. Notor to zkusil bez brankáře, ale tlak jsme ubránili a do prázdné branky dal pojistku Kurhajec. Poslední brankou v zápase uzavřel sérii opět Venca Páca a završil tak hattrick. Celkově série nabídla velmi slušné zápasy a nám první prohra v sérii paradoxně pomohla zapnout se na play-off mód. Děkujeme Notoru za férovou sérii a teď je na čase zastavit šinkanzen Mašiny Kladno."