Dorost - zápasy 2. 6. 2024

Skvělá první třetina pomohla dorostencům k prvnímu úspěchu ve čtvrtfinále

Ve čtvrtfinále play-off narazili dorostenci na Pardubice a první zápas se odehrál v sobotu právě v městu perníku. Kelty nepoznamenala cesta na východ Čech a v první třetině vyrukovali na svého soupeř s aktivním přístupem, za který byli odměněni třemi góly. Poté se Pardubice probraly a dokázaly Berounské zatlačit. Modrobílí to ustáli, a tak si z Pardubic přivezli výhru 4:2.

Komentář trenéra Josefa Moravce:

"Na začátek play-off jsme jeli na horkou půdu do Pardubic. Pomohlo nám, že jsme byli o něco kompletnější než v Ústí a troufnu si říct, že první třetinu jsme byli lepším mužstvem a odcházeli jsme do šatny s třígólovým náskokem. Ve druhé třetině na nás Pardubice “vlétly” a odehráli jsme ji v hluboké defenzivě, i když vyložených šancí moc k vidění nebylo. Naštěstí tato třetina skončila 0:0. V poslední třetině to byly opět Pardubice, kdo zezačátku zahrozil, ale my jsme záhy přidali čtvrtý zásah. Soupeř ještě stačil snížit na konečných 4:2, ale první výhru v sérii máme. Počítáme s tím, že následující utkání bude těžké. Za dnešní bojovnost ale musím kluky pochválit, jezdili jak se říká, “po prdeli"."