Starší žáci B - zápasy 6. 11. 2022

Starší žáci B pohořeli s Rebelem

Starší žáci B zavítali v sobotu do Prahy, kde se utkali s Rebelem. Na tento zápas budou chtít určitě rychle zapomenout - soupeř jim nedělil deset branek. Jediným pozitivem mohou být tři vstřelené góly. Kelti podlehli Rebelu 3:10.

Komentář trenéra Jana Häuslera:

“Zápas s Rebelem se opravdu těžko hodnotí. Do první třetiny lépe vstoupili naši svěřenci, kteří se rychle dostali do dvoubrankového vedení. Soupeř sice dokázal do konce třetiny srovnat, nicméně i přes to byla první třetina víceméně v naší režii. To se ovšem nedá říct o druhé třetině, ve které to chvílemi vypadalo jako bychom ztratili chuť hrát hokejbal. Rebel naopak ještě trochu zabral a odskočil na rozdíl pěti branek. Poslední třetina se spíše už dohrávala a to i přes to, že se herní projev našich svěřenců výrazně zlepšil. V samotném závěru utkání netrefená odkrytá branka jakoby podtrhla celkově hořkou pachuť z dnešní prohry.”

Zdroj fotografií: Vladimír Vondruška