post

Play-off pro B tým odstartuje již tento víkend

play-off

O uplynulém víkendu skončila i základní část Oblastní HbL, ve které se rezervě Keltů nakonec podařilo uhájit historicky nejlepší umístění – 3. místo, které jí do vyřazovacích bojů dává především výhodu domácího prostředí pro první 2 utkání. Soupeřem jí pro čtvrtfinále bude Falcon Kročehlavy, se kterým má tým od Berounky v letošní sezóně kladnou bilanci. V play-off se ale začíná od začátku a kladenský tým se určitě nebude chtít vzdát bez boje a dají se tak očekávat vyrovnaná utkání.


B tým Keltů letos uzavře svojí 3. sezónu a tak se trochu symbolicky již v polovině sezóny usadil na 3. příčce OHbL a podzimní část se tak dá pro Kelty hodnotit jako vydařená.  Hned na úvod jarní části přišla ale studená sprcha, proti silnému triu Beer Stars, Notor a Defekt Třebíz získali Kelti jen jediný bod a o slibnou výchozí pozici pro playoff se rychle začali strachovat.  B Tým se ale dokázal vzchopit a po těsných výhrách proti Unhošti a Novému Strašecí se opět vrátil na 3. místo, které i přes závěrečný debakl proti Kamenným Žehrovicím dokázal uhájit.

 

Začíná tedy čtvrtfinále OHbL a Kelti B se tak po 2 předchozích sezónách, kdy narazili na silný Defekt Třebíz, konečně mohou těšit na „hratelnějšího“ soupeře a i vzhledem k výhodě domácího hřiště je tým rezervy určitě mírným favoritem. Díky menšímu počtu týmů se v letošní sezóně hraje play-off na 3 vítězná utkání a pokud chtějí Kelti pomýšlet na semifinále, budou muset prokázat vyrovnanou formu, jakou měli na podzim a poučit se z chyb, kterých nadělali zejména v jarní části víc než dost.

Program 1. hracího víkendu:

Hřiště Beroun
sobota 16:00 Kelti 2008 B- Falcon Kročehlavy
neděle 16:00 Kelti 2008 B- Falcon Kročehlavy