post

Přípravková kategorie třikrát a pokaždé jinak!

Tradičně na třech frontách bojovaly týmy Keltů a Fretek v kategorii přípravek. Na delší dobu poslední turnaj formátu 3+1 hráli kluci v Čimicích. Zatímco ranní boje Kelti ovládli, odpolední už byly “fifty-fifty”. Nejméně gólové radosti pak zažily berounské hokejbalistky v Mladé Boleslavy. V silné konkurenci nevyhrály ani jednou.

Modré Kelty v dopoledních duelech v Čimicích hodnotil Jiří Tkadlec:

V této skupině se sešly pravděpodobně  nejsilnější týmy účastnící se turnajů Regionu Střed. Výkony Keltů se opírali o zkušenosti hráčů hrajících soutěže mladších žáků, dobře doplňovanými výkony ostatních, kteří sbírali další cenné zápasové zkušenosti. Ve všech zápasech jsme vedli a soupeře moc do hry nepouštěli. Bohužel jsme také téměř ve všech zápasech nechali soupeře v poslední třetině lacinými chybami korigovat výsledky zápasů.” 
Sestava modrých Keltů: Matěj Hrachovina – Jakub Urban, Lukáš Maňásek, Ondřej Tkadlec, Ondřej Černý, David Černý, Lukáš Šafra, Jáchym Fučík

Vystoupení bílých v odpolední turnaji krátce hodnotil David Štanc:

“Tým odvedl v Čimicích kvalitní výkon. Ve dvou utkáních si chlapci s chutí zastříleli a soupeři dostali po osmi brankách. V dalších dvou utkáních prohráli jen těsně. Odměnou bylo, že se téměř všem hráčům podařilo vstřelit gól. K dobrým výsledkům přispěl vynikajícím výkonem také gólman Matěj Vicka.”

 

Sestava bílých Keltů: Matěj Vicka, Richard Mathauser, Jaroslav Smejkal, Adam Dejdar, Ondřej Štanc, Ondřej Boťcha, Adam Endrle, Štěpán Petrák

Fretky jely do Mladé Boleslavy a tentokráte se oslabená sestava prala, ale na kluky nestačila. Iva Sevaldová turnaj hodnotila takto: 

“Co k tomu říct…nemůže být každý týden posvícení. Všichni víme, kde nás tlačí bota, doplatily jsme na tragickou koncovku a špatnou střelbu. Na druhou stranu jsme změřily síly s hodně kvalitními soupeři a získaly cenné zkušenosti, i když nás tentokrát výsledky moc nepotěšily. Přestože se obraz hry zlepšil, holky začaly na hřišti více komunikovat a přemýšlet, chybí nám ale bohužel pohyb a rychlé rozhodování. Závěrečná dvě utkání na mě působila odevzdaně a bylo vidět, že nám v některých momentech prostě došly síly. Nedělala bych z toho žádnou velkou tragédii, prostě “jednou jsi dole, jednou nahoře”. 
Sestava Fretek: Kristýna Hnízdilová – Nikola Šlemarová, Olga Folkmanová, Veronika Frolíková, Terezie Vaculíková, Anna Kaplanová, Sára Makovská