Starší žáci “B” nestačili na Rebely. Soutěžní sezona kategorie je u konce!

Výsledkově nepříliš povedenou sezonu podtrhl tým starších žáků “B” v pražských Čimicích, kam vyrazil bojovat k poslednímu utkání letošní sezony. Celek nenašel recept na brankáře Ježka a přestože soupeře přestřílel, odešel vysoko poražen. Ročník tak zakončil porážkou, která znamená konečnou sedmou příčku v soutěži. Pro úplnost dodejme, že tým starších žáků “A” skončil na devátém místě.

SK Rebel Praha vs. SK Kelti “B”  7:1 (1:0, 3:1, 3:0)

K poslednímu zápasu sezóny Kelti vyrazili do Čimic, kde jim protivníkem byli domácí Rebelové. Začátek zápasu patřil domácím, ale ke konci třetiny berounští hru vyrovnali a byli i více v pásmu soupeře. Přesto inkasovali branku po prohrané bully ve vlastním obraném pásmu.

Do druhé třetiny Kelti navázali na zlepšení výkon a soupeře tlačili, ale z brejku skóroval Ježek a zvýšil na 2:0. Keltům se podařilo snížit. Urban od modré zatáhl míček za branku soupeře a krásně předložil Netukovi, který už uklízel do poloprázdné branky. V této chvíli byli Kelti jasně lepší, vytvořili si hodně šancí, ale žalostná koncovka je stála zápas. Nejprve nejnebezpečnější hráč domácích Ježek zvýšil na 3:1, když Kelti jen trestuhodně příhlíželi tomu, jak zakončuje. Zlomová branka padla vteřinu před koncem druhé řetiny, kdy si Kelti nechali utéct hráče do samostatného úniku a ten zvýšil na 4:1.

Ve třetí třetině Kelti nenašli sílu na odpověď, v pohodě hrající domácí přidali další tři  branky a upravili na konečných  7:1.

Komentář trenéra O. Baleky: “Hořký konec sezony, kde se projevily naše dlouhodobé nedostatky. Důraz v předbrankovém prostoru a žalostná koncovka. Na kdyby se nehraje. ALE kdyby Kelti proměňovali své šance, zápas se mohl vyvíjet jinak. Výsledek je k předvedené hře, respektive pasážím kdy jsme byli jednoznačně lepší, krutý. Vyhrát s jednou vstřelenou brankou se prostě nedá. Za celou sezonu jsme klukům poděkovali, udělali kus práce. Mrzí mě, že nekončíme sezonu vítězstvím.”

Sestava Keltů: Michal Kupec – Martin Frolík, Adam Janošek, Jakub Urban, Matyáš Dobřemysl, Michal Kadlčík – Jan Chromek, Ondřej Tkadlec, Matěj Žežulka, Matej Bertoš, Adam Váca, Patrik Netuka, Pavel Darebný, Adam Krutina, Denis Krbec