Mladší žákyně - zápasy 22. 4. 2023

Nedůslednost stála mladší žákyně lepší výsledky

Po delší pauze zavítal znovu turnaj mladších žáků do Berouna, kde se mladé Fretky utkaly s celky HC Kert park Praha, HBC Most a HBC Nové Strašecí. Po poslední turnajové zkušenosti, kdy mladší žákyně zvítězily v obou zápasech, byla očekávání velká, a i to možná poznamenalo průběh všech tří zápasů. Chyběla lačnost po gólech a z turnaje tak odešly s jedinou výhrou.

číst více
Mladší žákyně - zápasy 29. 3. 2023

Mladší žákyně v domácím kole stoprocentní

Domácí půda mladých Fretkám svědčí! V neděli dopoledne se na ní totiž zaskvěly dvěma výhrami. Ta první se přitom nerodila lehce, děvčatům chvíli trvalo najít optimální herní rytmus a Kladno se dostalo do vedení. Druhá polovina zápasu ale už patřila Fretkám, které do závěrečné sirény nepřipustily větší problémy ve svém obranném pásmu, samy dvakrát skórovaly a zvítězily o dvě branky 4:2. Tento cenný skalp následně potvrdily těsnou výhrou nad mladoboleslavskými Tygry.

číst více
Mladší žákyně - zápasy 1. 12. 2022

Fretky si na závěr roku připsaly dvě vítěztsví

Mladším žákyním se v posledním, a celkově pátém, kole Přeboru zadařilo. V úvodním utkání sice prohrály s klubovými kolegy 0:3, kdy inkasované branky způsobil kolaps v první polovině. Následující dva zápasy už ale Fretky zvládly. Těsnou výhru 1:0 zapsaly proti chomutovským Wolves a poradily si i s celkem Třemošné, který porazily 2:0 díky dvěma trefám v závěrečných minutách.

číst více
Mladší žákyně - zápasy 8. 11. 2022

Na prvním výjezdu zapsaly Fretky výhru nad KOVEM

Dva rozdílné výkony s odlišným koncem. I tak by se dalo popsat nedělní představení mladších žákyň na Palmovce, kde se utkaly s Rebely a KOVEM. Proti prvnímu zmíněnému celku nebyl jejich výkon vůbec špatný a až do třetí třetiny držely velké naděje na body. V posledních minutách ale třikrát inkasovaly a zvrátit vývoj utkání už nestačily. Naopak proti KOVU herní projev nebyl ideální - z dvaceti střel nedokázaly Fretky za záda soupeřova gólmana procpat ani jednu. To zlomily až při nájezdech, kdy se v páté sérii trefila Sára Makovská a zajistila tak spoluhráčkám výhru.

číst více
Mladší žákyně - zápasy 24. 10. 2022

Chytrá a aktivní hra vynesla Fretkám další výhru

Mladší žákyně se už potřetí představily na domácím hřišti a oproti předešlému týdnu znatelně vylepšily svůj výkon. Fretky hrály od začátku aktivně a odvážně, navíc dodržovaly domluvený systém a zaslouženě opět zvítězily nad celkem Mostu. Silné Hostivaři pak dokázaly konkurovat pouze dvě třetiny a i přes bojovný výkon nakonec prohrály 3:6.

číst více
Mladší žákyně - zápasy 18. 10. 2022

Mladé Fretky zaznamenaly první výhru v sezoně

Kromě Keltů se v neděli v rámci Přeboru mladších žáků ukázaly i dívky z Fretek, pro které to byl druhý letošní turnaj. První utkání s Kelty ovlivnil hlavně pomalý začátek, během něhož Fretky dvakrát inkasovaly a dvoubrankové manko už nedokázaly dohnat. Proti Mostu si však spravily chuť, když nastřílely krásných devět branek, navíc pokryly všechny střelecké pokusy soupeřů a s přehledem poprvé v sezoně zvítězily.