Starší žáci B - zápasy 14. 4. 2024

Béčko starších žáků vyzrálo na Kert Park v nájezdech

Starší žáci B se v sobotu utkali s Kert Parkem Praha. Kelti byli výrazně střelecky aktivnější a měli dvakrát větší počet projektilů než soupeř. I přes to ale základní hrací doba skončila remízou 1:1, a tak se muselo jít do nájezdů, kde berounský brankář Adam Leipert vynuloval pražské střelce a Kelti brali bod navíc.

číst více
Starší žáci B - zápasy 25. 3. 2024

Starší žáci B herně propadli na Rebelu

V sobotu se starší žáci vydali za zápasem do Prahy, kde se utkali s Rebelem. Kelti, kteří měli v sestavě několik absencí, nezachytili úvod zápasu, čehož soupeř využil a otěže utkání již nepustil z ruky. Rebel měl dokonce o třicet střel více než Modrobílí, a tak zaslouženě zvítězil 3:0.

číst více
Starší žáci B - zápasy 20. 3. 2024

Keltí derby starších žáků vyhrálo Béčko

V úterý večer se v Hlinkách odehrálo další keltské derby starších žáků. Zápas, kde se hraje o velkou prestiž porazit své kamarády a spoluhráče, byl dlouhou dobu vyrovnaný. I když měli trochu více ze hry starší žáci A, bylo to Béčko, které ve třetí třetině dokázalo odskočit a dojít si pro výhru 6:3.

číst více
Starší žáci B - zápasy 9. 3. 2024

Béčko starších žáků statečně bojovalo s Hostivaří

V pátek večer s Hlinkách odehrál další zápas starších žáků B, kteří přivítali Hostivař. Zápas byl dlouhou dobu vyrovnaný a do třetí třetiny se šlo za vyrovnaného stavu. Poté však Kelti doplatili na méně početnou sestavu, došly jim síly a Hostivař zvládla převrátit zápas na svou stranu.

číst více
Starší žáci B - zápasy 3. 3. 2024

Béčko starších žáků odjíždí po sympatickém výkonu z Mladé Boleslavi bez bodu

Starší žáci B vyjeli do Mladé Boleslavi v okleštěné sestavě, která čítala pouze deset hráčů do pole. I tak ovšem se soupeřem drželi krok a podstatnou část zápasu ho i přehrávali. Je tak velká škoda nepovedené pasáže ve druhé třetině, ve které domácí vstřelili hned tři branky. Kelti už zápas otočit nedokázali a prohráli 2:5.

číst více
Starší žáci B - zápasy 18. 2. 2024

Složený tým starších žáků opanoval Pražský míček

Kelti vyslali na Pražský míček jeden mančaft složený ze dvou týmů starších žáků. Berounští zde ukázali kvalitu, když ve skupině porazili Plzeň i Hostivař. To je poslalo přímo do finále, kde se utkali s Pardubicemi. O celkové vítězství se velkou měrou zasloužilo především duo Pachner - Hasal, které na celém turnaji předvádělo skvělé ofenzivní akce. Triumf na prestižním turnaji určitě přinese novou motivaci do jarní části oběma berounským týmům.