Starší žáci B - zápasy 23. 9. 2022

Starší žáci B podlehli Kert Parku 4:9

Starší žáci B se s Kert Parkem Praha utkali netradičně ve čtvrtek v podvečer. Kelti vstoupili do zápasu velmi dobře. Po brankách Boldiho a Hasala dokonce vedli 2:0. Nicméně potom se slova ujal Kert Park a rozjel gólovou mašinu, kterou Kelti nedokázali bránit. Postupně inakasovali jeden gól za druhým a nakonec prohráli 4:9.

číst více
Starší žáci B - zápasy 18. 9. 2022

Starší žáci B porazili Chomutov

V sobotu se starší žáci B vydali do Chomutova. Místní fanoušci mohli zhlédnout atraktivní podívanou, ve které padlo hned deset branek. Všechny Kelty jistě potěší, že hned osm z nich padlo po střele z berounských hokejek. Především ve druhé třetině Kelti dominovali a zvyšovali pravidelně svůj gólový náskok. Starší žáci B vyhráli nad Chomutovem 8:2.

číst více
Starší žáci B - zápasy 11. 9. 2022

Starší žáci B vstoupili do sezóny parádně

První zápas této sezóny odehráli Starší žáci B v pražské Hostivaři. Ne venkovním hřišti dominovali a téměř by se dalo říci, že si zde otevřeli střelnici. Obzvlášť vidět byl Martin Hasal, který si připsal pět kanadských bodů. Kelti porazili Hostivař 7:3.

číst více
Starší žáci B - zápasy 20. 5. 2022

Starší žáci B střelecky mlčeli a prohráli 0:5

Poslední zápas základní části odehráli starší žáci B na Kladně, které se nachází v průběžné tabulce pod Kelty. Každý zápas ovšem začíná za stavu 0:0. Ten trval na Kladně dokonce 25 minut. Pak Kladno roztočilo svůj střelecký kolotoč. Kelti i přes mnoho šancí branku vstřelit nedokázali a prohráli tak 5:0.

číst více
Starší žáci B - zápasy 15. 5. 2022

Starší žáci B přejeli oslabený Chomutov 6:0

Během sobotního rána se na berounském hřišti odehrál souboj starších žáků B s Chomutovem. Hosté přijeli v oslabené sestavě. Domácí se však přizpůsobili jejich tempu, a tak se na první branku muselo čekat do 24. minuty. Poté už Kelti dominovali. Dva góly si připsali Vorel i Hubinger a Beroun zvítězil 6:0.

číst více
Starší žáci B - zápasy 8. 5. 2022

Výlet do Ústí byl pro starší žáky B neúspěšný

Starší žáci B si v sobotu udělali výlet do Ústí nad Labem. Hrubě se jim nepovedl začátek zápasu. Už v první minutě prohrávali 1:0. Toho se nicméně nezalekli a bojovali až do konce. Diváci tak měli možnost sledovat vyrovnaný zápas. Kelti svoje šance však neproměnili a naopak podruhé inkasovali. S Ústím nad Labem tak prohráli 2:0.

číst více