Starší žáci B - zápasy 27. 5. 2024

Starší žáci B si na konec sezóny pořádně zastříleli

Poslední zápas sezóny odehráli starší žáci B proti pražskému Kovu. Zápas posledního s předposledním nabídl jednoznačnou záležitost. Kelti nedali soupeři šanci a po skvostném ofenzivním výkonu vyhráli 18:2.

číst více
Starší žáci B - zápasy 17. 5. 2024

Poslední keltské derby sezóny vyhrálo Áčko

Bezpochyby nejprestižnějším zápasem pro starší žáky je keltské derby mezi Áčkem a Béčkem. To se odehrálo minulý čtvrtek večer v Hlinkách. I když bylo utkání střelecky vyrovnané, gólově mu dominovali starší žáci A. Ti si vypracovali pohodlný náskok, se kterým už Béčko nedokázalo nic udělat a prohrálo 1:5.

číst více
Starší žáci B - zápasy 5. 5. 2024

Neúspěšný výlet do Chomutova

Starší žáci B vyrazili v sobotu do Chomutova, kde odehráli hodně šílený zápas. Na obou stranách padalo spoustu branek, avšak domácí byli mírně efektivnější, když si pomohli třemi přesilovkami, a tak Chomutov vyhrál 9:5.

číst více
Starší žáci B - zápasy 29. 4. 2024

Starší žáci B si to rozdali s Mladou Boleslaví

Starší žáci B se v sobotu utkali s Mladou Boleslaví a tento zápas stál za to. V utkání padlo hned třináct branek, a tak měli fanoušci na co koukat. Bohužel Kelti dokázali vstřelit pouze pět z nich, a tak prohráli 5:8.

číst více
Starší žáci B - zápasy 23. 4. 2024

Starší žáci střeleckou převahu v body nepřetavili

Starší žáci B přivítali v posledním zápase základní části Chomutov. Zpackaná první třetina moc Keltům nepomohla. I když poté dokázali vstřelit dvě branky a vytvořit si spoustu příležitostí, srovnat už nedokázali, a tak prohráli 2:3.

číst více
Starší žáci B - zápasy 23. 4. 2024

Starší žáci B naprosto dominovali v zápase s KOVEM

Starší žáci B se v sobotu utkali s KOVEM Praha na berounském hřišti. Zápas měl naprosto jasný průběh. Kelti svého soupeře přestříleli 60:9, a tak si jednoznačně došli pro výhru 7:0.

číst více