Dorost - zápasy 13. 11. 2022

Dorostenecké drama rozhodl v prodloužení Černý

V neděli kolem poledne svedl berounský dorost napínavou bitvu s pražským Kert Parkem. Kelti se dostali dvakrát do vedení, avšak soupeř dokázal vždy srovnat. Šlo se tedy do prodloužení. To rozhodl David Černý. Tento zápas byl zároveň posledním v podzimní části sezóny a určil, že dorost přezimuje na třetím nebo čtvrtém místě.

Komentář trenéra Petra Laška:

"Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání, ale bohužel bylo vyrovnanější než jsme si asi sami přáli. Soupeř byl velmi dobře takticky připraven, ale jeho optický tlak velké šance nepřinesl. Naopak naše vytvořené příležitosti jsme nevyužili a zadělali jsme si tak na vyrovnanou partii. Opět musím vyzdvihnout naše přesilové hry, které nám dnes opět pomohly a celý podzim se na ně můžeme spolehnout. Ztracený bod z tohoto utkaní je ale bohužel zcela spravedlivý jako daň za to, že jsme nebyli více nebezpeční v útočném pásmu."

Rozhovor s Davidem Černým:

Soupeře jste dnes jednoznačně přestříleli, i přes to dokázal Kert na vaše góly vždy odpovědět. Čím to bylo?

Řekl bych, že zápas to byl opravdu vyrovnaný. Nebylo na tom nic zvláštního. Bylo to nahoru a dolů. Do prodloužení to podle mě mělo dojít.

Svou výstavní střelou jsi v prodloužení vystřelil Keltům bod navíc. Měl zápas opravdu dojít do prodloužení?

Jak jsem řekl podle mě jo. Opravdu to bylo vyrovnané. Tři body jsme si úplně nezasloužili. I přes to, že jsme hráli dobře, oni s námi hráli vyrovnanou partii.

Dnes to byl váš poslední zápas podzimní části. Přezimujete na třetím nebo čtvrtém místě. Jak bys tuto část sezóny zhodnotil?

Určitě bych to bral pozitivně. Zbytečné ztráty bodů tam někde byly, ale to k tomu patří. Do další části sezóny určitě jdeme s tím, abychom se kvalifikovali na finálový turnaj. Tam už se může stát cokoliv.