Starší žáci A - zápasy 21. 9. 2023

Druhá prohra v řadě pro Áčko starších žáků

Starší žáci A odehráli utkání tentokrát netradičně ve středu, kdy zavítali na Hostivař. I když byli plně odhodláni vstoupit do utkání dobře, začátek se jim vůbec nepovedl a činit se musel brankář Kajer. Ve zbytku zápasu se Kelti začali osmělovat a zjistili, že i s Hostivaří se dá hrát, i tak z toho ale byla prohra 3:8.

Komentář trenéra Ondřeje Baleky:

"Na Hostivař jsme jeli s tím, že jsme věděli, že nás čeká těžký zápas. Hráče jsme upozorňovali na začátek zápasu, přesto jsme první třetinu předvedli velmi malátný výkon, a díky Kajerovi v brance to bylo ,,jen" 3:0. Zbylé dvě třetiny hráči plnili pokyny, a když se soupeřem zvládli fyzicky dostupovat v soubojích, tak jsme Hostivař dostali pod tlak a zvládli alespoň třikrát skórovat. Zápas byl odmakaný, ale ztráceli jsme v soubojích jeden na jednoho, jednoduše jsme soupeře pouštěli do přečíslení a sami jsme v útoku působili dost bojácně."