B-tým - zápasy 25. 3. 2024

Béčko v odvetě vyzrálo na Moribundus

Moribundus je dlouhodobě soupeřem, který umí Kelty potrápit, což se potvrdilo i v letošní sezoně, kdy je v prvním vzájemném zápase porazil o gól 4:3. To však Béčko už nedopustilo v nedělní repríze, kdy kladenský celek přejelo 6:1. Avšak nutno dodat, že i přes jednoznačně vypadající výsledek, byl zápas dlouho vyrovnaný. Na stranu Modrobílých se začal překlápět až v závěru druhé třetiny, kdy se nejdřív přesilovce prosadil Petr Urban a následně vedení navýšil Filip Rosický. Nastolené tempo dokázali udržet i v poslední patnáctiminutovce a díky třem bodům si upevnili pozici v top trojce.