B-tým - zápasy 19. 5. 2024

Béčko proti Sun Devils předvedlo tříbrankový obrat

Na závěr základní části se B-tým blýskl obratem proti tabulkovému sousedovi, který po první třetině vedl 3:1. Béčku zatápěl hlavně četnými loby, díky kterým se dostával do rychlých protiútoků. Zbylé minuty zápasu už ale patřily Keltům, přičemž jejich cestu za výhrou odstartovala branka Radka Lhotky z 22. minuty. Na něj těsně před druhou sirénou navázal Jan Häusler, a jelikož v posledním dějství už žádná branka nepadla, na řadu přišlo prodloužení. V něm 31 vteřin před jeho vypršením nakonec pro Modrobílé rozhodl obránce Tomáš Bartolen. Ty teď čeká čtvrtfinále play-off, v němž vyzvou Notor.