B-tým - zápasy 7. 6. 2024

Po dvou letech finále! V něm Béčko vyzve Beer Stars

Béčko ve třetím semifinále vyzrálo na silné Mašiny a po dvou letech postoupilo do finále! Zápas byl v první třetině opatrný a čekalo se na první zaváhání. Toho jako první využily Mašiny, když po buly střílel nezablokovaný Hnízdil. I do druhé třetiny vstoupili soupeři lépe, když po dvou minutách podruhé rozezněli gólovou sirénu a vytvořili si výhodný náskok 2:0. Kelti ale pokračovali ve své hře a postupně začali duel překlápět na svou stranu a zkraje třetího dějství bylo po trefách Patzenhauera a Hrabára vyrovnáno. V konci základní hrací doby navíc získali dlouhou přesilovku, která trvala až do prodloužení, tu však nevyužili. Tým z Kladna tak ale ztratil hodně sil a Béčko bylo na hřišti dominantnější, což nakonec vyústilo i ve vítěznou branku. Kelti "B" tak poslední fázi play-off vyzvou Beer Stars, s nimiž mají po základní části vyrovnanou zápasovou bilanci.