B-tým - zápasy 10. 6. 2024

B-tým je mistrem Kladenské hokejbalové ligy!

Na rozdíl od roku 2022, kdy Béčko ve finále podlehlo záloze Nového Strašecí 1:2 na zápasy, nedalo letos svému soupeři možnost sérii zdramatizovat a ovládlo ji dvěma výhrami. Ani ta druhá se však nerodila úplně lehce. Kelti stejně jako v prvním duelu vedli 3:0, v závěru si ale sami situaci výrazně zkomplikovali, když dovolili Beerům, aby se dostali čtyři minuty před koncem na dostřel. Vypjatý závěr ale nakonec zklidnil Vojtěch Šlechta, který svou třetí trefou v zápase a celkově devátou v play-off, dostal B-tým do dvoubrankového náskoku. Ten si už domácí ohlídali a díky výhře 4:2 oslavili titul mistrů Kladenského hokejbalové ligy, ke kterému jim jako překvapení přišel poblahopřát letošní mistr světa v ledním hokeji Radko Gudas.